חברת ניהול ועד בית בנתניה

מחפשים חברת ניהול ועד בית בנתניה? מצאתם!

אין סיבה לשבור את הראש כדי לנהל ועד בית ואין סיבה להיקלע למריבות בלתי פוסקות. יש עצה. יש מוצא. יש מענה. יש פתרון. קומפלט חברת ניהול ועד בית בנתניה והסביבה מציעה שירות קומפלט לניהול הבית ותחזוקתו. סל שירותים הנותן מענה לכל צורך או דרישה הכולל מענה 24/7:גביית כספים מהדיירים, ניהול שוטף של הוצאות והכנסות, תשלום לספקים, תשלומי חשמל ומים, הוצאת מכתבי התראה למאחרים בתשלום (לרבות טיפול משפטי בסרבנים), תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר של המבנה וחזותו (כולל תחזוקה מונעת), ביקורות תקופתיות במועדים הנדרשים, אישורים הנדסאים, פיקוח על תקינות מכלול המערכות בכלל ועל מערכת כיבוי אש בפרט,  החלפת נורות, שעוני חשמל, משאבות לחץ מים, מעליות, גינון, אינסטלציה, ניקיון הבית וסביבתו, הדברה תקופתית המתבצעת על ידי מדביר מוסמך.

קומפלט חברת ניהול, שירות בנתניה והסביבה

חברת הניהול שלנו נותנת כיסוי מלא לכל התחומים שלהם אמור ועד הבית לתת מענה. היתרון היחסי של החברה הוא במקצועיות, בניסיון, במשאבים ובהיכרות המעמיקה והיסודית של נושא ניהול בניינים משותפים ותחזוקתם.

האנשים המכהנים בוועד הבית אינם אנשי מקצוע בתחום הניהול והתחזוקה ובאופן טבעי לומדים את התחום “תוך כדי תנועה”. העדר הניסיון עלול להיות בעוכריהם. עצם היותם דיירי הבניין קולעת אותם, שלא בטובתם, לעימותים עם מי מהדיירים, מה שוודאי לא מוסיף לשלוות איש מהדיירים..

חברת ניהול ועד בית בנתניה ובמרכז מאומנת ומיומנת במתן פתרון מלאה לניהול הבית ולתחזוקתו, תוך שימוש במשאביה הרבים, בניסיון המצטבר שלה ובשכלול מתמיד של אופן פעולתה.

משובים רבים, חמים ומחמיאים, מיושבי ראש ועדים של בניינים שחברתנו מופקדת על ניהולם ועל תחזוקתם מעידה על כך שאנחנו עושים את הדברים הנכונים והראויים במקצועיות ובשקיפות.

הבחירה בנו מחמיאה אבל היא בעיקר מחייבת; היא מחייבת אותנו להוכיח בכל נקודת זמן כי אנחנו ראויים לאמונם של ועדי בתים שבחרו בנו לנהל ולתחזק את הבניין שלהם. היא מחייבת אותנו לערנות מתמדת, כדי לתת מענה מהיר לכל תקלה. היא מחייבת וממריצה אותנו לספק שירות נדרש וחיוני במקום ובזמן שבו הוא נדרש.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: